‹ Prev
Next ›
Command Hook
2.2" Height x 2.2" Width - Clear - 6 / Pack
79 Stock Available
Non-Returnable
- No nail holes
Product Details
General Information
| Manufacturer | 3M |
| Manufacturer Part Number | 17065CLR-VPES |
| Manufacturer Website Address | http://www.3m.com |
| Brand Name | Command |
| Product Name | Hook |
| Marketing Information |
Attaches and removes cleanly and easily |
| Product Type | Hook |
Physical Characteristics
| Product Color | Clear |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 0.9" |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | Mexico |
Description
Command Hook
People who bought this also bought
Alternative Products
-
Product Code: ABAPMMAG2MCurrently out of Stock
-
Product Code: AVT9103128 Stock Available
-
Product Code: LLR0287257 Stock Available
-
Product Code: MMM170016ESBG146 Stock Available
-
Product Code: MMM17001MPES140 Stock Available
-
Product Code: MMM170033ES206 Stock Available
-
Product Code: MMM170679ES159 Stock Available
-
Product Code: MMM17068ES637 Stock Available
-
Product Code: MMMMR03BNES203 Stock Available
-
Product Code: TCR20787146 Stock Available